PC-Razers



Join the forum, it's quick and easy

PC-Razers

PC-Razers

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
PC-Razers

Forum o tehnici 21.st

Nijedan od downloada se ne nalazi na našem serveru!Svi downloadi naročito služe kao reklamni sadržaj!Stoga mi nismo odgovorni za posljedice!! Pc -Sons Team
Pc-Razers Gaming klan on http://pcrazers-klan.darkbb.com/

Brojač Posjeta

Koliko je sati?

NO CHEAT

Aktivacija WINDOWS XPa 21044009qm2Aktivacija WINDOWS XPa 50458731vj7

    Aktivacija WINDOWS XPa

    bobiskopje
    bobiskopje
    Administrator
    Administrator


    Broj postova : 113
    Level : 206
    Respect : 0
    Join date : 04.06.2009
    Lokacija : Macedonia

    Aktivacija WINDOWS XPa Empty Aktivacija WINDOWS XPa

    Postaj  bobiskopje ned lip 07, 2009 9:18 am

    Posto sam imao problema sa aktivacijom XPa resih da napisem kako sam uspeo da aktiviram proizvod...


    1. Otvorite "Run" u vašem start meniju, ili prosto pritisnite (Windows Logo+R: Run dialog box)
    Ukucajte "regedit" i pritisnite enter..

    2. Registry Editor se otvori, i vidi se velika liskta ključeva na levoj strani.

    3. Tražite kroz listu dok ne dođete do: HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\WPAEvents.

    4. Nađite na desnoj strani: trebalo bi da vidite vrednosti u aktivacijskom polju sa imenom

    OOBETimer (The activation stuff)

    5. Promenite vrednost: FF D5 71 D6 8B 6A 8D 6F D5 33 93 FD (šta god da je te vrednost u tom trenutku)

    Napomena:

    Ako ste promenili, Windows XP sačekajte par sekundi i uradite sledeće:


    6. Desni klik mišem na: WPAEvents i izaberite "Permissions..."
    (Izađe mali prozor sa listom korisnika windowsa)

    7. Kliknite na SYSTEM u listi korisnika koju vidite ("Permissions for SYSTEM")

    8. kliknite u svaki prozorčić i štiklirajte "Deny"

    9. Kliknite OK. Nema potrebe za restartovanjem, ali možete to uraditi da bi proverili da li je uspeo proces.

      Sada je: čet svi 02, 2024 12:43 pm.